Prijs
|
82€ - 82€
|
GOEDKOOPSTE STAD IN BELGIË | Brussel | 0% goedkoper | De goedkoopste hotels in België zijn in Brussel, voor maar 82€ gemiddeld per nacht. |
DUURSTE STAD IN BELGIË | Brussel | 0% duurder | Brussel heeft de duurste hotels van België met gemiddelde kamerprijzen van 82€ per nacht. |
POPULAIRSTE STAD IN BELGIË | Brussel | door 0% meer gebruikers bezocht | Meer momondo gebruikers zoeken naar hotels in Brussel dan iedere andere stad in België |
De gemiddelde prijs van de 12 hotels in de buurt van Palais des Congres is 74€ per nacht. Palais des Congres is tijdens bepaalde maanden van het jaar populairder dan andere en daarom variëren de prijzen mogelijk op basis van wanneer je je trip plant. In een typisch jaar is Palais des Congres het populairst in oktober en het minst populair in . Dit zijn ook wel de hoog- en laagseizoenen. De prijs per nacht voor hotels in buurt van Palais des Congres is in het hoogseizoen 144€ en in het laagseizoen 107€. Hotels in de buurt van Palais des Congres zijn doorgaans 136% goedkoper dan het gemiddelde hotel in Brussel, namelijk 101€.
Er zijn 12 hotels in de buurt van Notre Dame da la Chapelle met een gemiddelde prijs van 77€ per nacht. Hotelprijzen variëren op basis van verschillende factoren, zoals de tijd van het jaar. Het hoogseizoen voor dit gebied is oktober en de prijs voor hotels in de omgeving van Notre Dame da la Chapelle in het hoogseizoen is 144€ per nacht. Het laagseizoen in dit gebied is en de hotelprijzen zijn dan doorgaans rond de 107€ per nacht. Hotels in de buurt van Notre Dame da la Chapelle zijn doorgaans 130% goedkoper dan het gemiddelde hotel in Brussel, namelijk 101€.
Er zijn 12 hotels in de buurt van Château de Laeken met een gemiddelde prijs van 67€ per nacht. Hotelprijzen variëren op basis van verschillende factoren, zoals de tijd van het jaar. Het hoogseizoen voor dit gebied is oktober en de prijs voor hotels in de omgeving van Château de Laeken in het hoogseizoen is 144€ per nacht. Het laagseizoen in dit gebied is en de hotelprijzen zijn dan doorgaans rond de 107€ per nacht. Hotels in de buurt van Château de Laeken zijn doorgaans 150% goedkoper dan het gemiddelde hotel in Brussel, namelijk 101€.
Als we kijken naar de beoordelingen van onze gebruikers, zijn de beste hotels in Brussel Hotel Amigo(91) in Brussel, Florya Studio Woluwe(90), in Brussel en Le Châtelain Boutique Hotel(89) in Brussel.