Nieuwste deals
Beste boekmoment
Veelgestelde vragen
België
EUR
Flights to Buffalo Niagara Internationaal

€492 goedkope vliegtickets naar Buffalo

1 volwassene
1 volwassene, Economy, 0 tassen

Boek je vluchten met momondo en bespaar geld

Grote namen, geweldige deals

Grote namen, geweldige deals

Doorzoek honderden reiswebsites en vergelijk prijzen.

Filter voor wat jij wilt

Filter voor wat jij wilt

Gratis wifi? Eerder inchecken? Personaliseer je resultaten

Betrouwbaar en gratis

Betrouwbaar en gratis

We zijn volledig gratis te gebruiken. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen.

Prijs Alerts

Prijs Alerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Vind de goedkoopste vluchten vanuit België naar Buffalo

Goedkope retourvluchten

Voer je reisdatums in om de beste prijzen te vinden.
Scandinavian Airlines Logo
15:10 - 00:15BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
39u 05m2 stops Kopenhagen København Kastrup New York John F Kennedy Intl
Scandinavian Airlines Logo
07:00 - 09:40BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
20u 40m2 stops New York John F Kennedy Intl Kopenhagen København Kastrup
€731Scandinavian Airlines
za 5 dec. - di 8 dec.
Scandinavian Airlines Logo
10:20 - 00:15BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
19u 55m2 stops Kopenhagen København Kastrup New York John F Kennedy Intl
Scandinavian Airlines Logo
11:24 - 18:35BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
25u 11m2 stops New York John F Kennedy Intl Kopenhagen København Kastrup
€765Scandinavian Airlines
za 5 dec. - di 8 dec.
American Airlines Logo
14:50 - 11:34BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
26u 44m2 stops Londen Heathrow Boston Logan Intl
American Airlines Logo
18:40 - 17:05BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
16u 25m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Londen Heathrow
€774American Airlines
di 24 nov. - di 1 dec.
United Airlines Logo
08:25 - 20:36BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
18u 11m2 stops Frankfurt am Main Frankfurt Internationaal Chicago O'Hare Internationaal
United Airlines Logo
10:00 - 07:15BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
15u 15m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€819United Airlines
di 24 nov. - di 1 dec.
United Airlines Logo
11:15 - 22:59BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
17u 44m1 stop Newark
United Airlines Logo
10:00 - 07:15BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
15u 15m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€826United Airlines
di 24 nov. - di 1 dec.
American Airlines Logo
12:10 - 10:38BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
27u 28m2 stops Londen Heathrow New York John F Kennedy Intl
American Airlines Logo
16:35 - 10:50BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
13u 15m2 stops Boston Logan Intl Londen Heathrow
€886American Airlines
ma 26 okt. - vr 30 okt.
Turkish Airlines Logo
18:35 - 23:49BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
34u 14m2 stops Istanbul New York John F Kennedy Intl
Turkish Airlines Logo
19:59 - 22:20BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
21u 21m2 stops New York John F Kennedy Intl Istanbul
€897Turkish Airlines
zo 25 okt. - do 29 okt.
Diverse Maatschappijen Logo
07:00 - 20:36BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
19u 36m3 stops Frankfurt am Main Frankfurt Internationaal Toronto Pearson Internationaal Chicago O'Hare Internationaal
Diverse Maatschappijen Logo
06:00 - 07:50BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
19u 50m2 stops Newark Montréal Pierre Elliott Trudeau Internationaal
€916Diverse Maatschappijen
di 24 nov. - di 1 dec.
Delta Logo
10:45 - 11:16BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
29u 31m2 stops Amsterdam Schiphol Atlanta Hartsfield-Jackson
Delta Logo
06:00 - 11:00BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
23u 00m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
€961Delta
wo 28 okt. - zo 1 nov.
Delta Logo
12:55 - 11:16BRU  Brussel-Nationaal-BUF Buffalo Niagara Internationaal
27u 21m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
Delta Logo
06:00 - 11:00BUF  Buffalo Niagara Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
23u 00m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
€983Delta
wo 28 okt. - zo 1 nov.

momondo tarieven vinden

 
Gebruik de filters hieronder om vluchten naar Buffalo te vinden en vergelijken die het beste bij je passen.

Fly from

Route

Depart

Retour

Price

Goedkoopste

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

za 5/12

15:10-00:15

2 stops39u 05m

Buffalo Niagara Internationaal

di 8/12

07:00-09:40

2 stops20u 40m

€731

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

za 5/12

10:20-00:15

2 stops19u 55m

Buffalo Niagara Internationaal

di 8/12

11:24-18:35

2 stops25u 11m

€765

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

di 24/11

14:50-11:34

2 stops26u 44m

Buffalo Niagara Internationaal

di 1/12

18:40-17:05

2 stops16u 25m

€774

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

di 24/11

08:25-20:36

2 stops18u 11m

Buffalo Niagara Internationaal

di 1/12

10:00-07:15

1 stop15u 15m

€819
Snelste retourvlucht

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

di 24/11

11:15-22:59

1 stop17u 44m

Buffalo Niagara Internationaal

di 1/12

10:00-07:15

1 stop15u 15m

€826

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

ma 26/10

12:10-10:38

2 stops27u 28m

Buffalo Niagara Internationaal

vr 30/10

16:35-10:50

2 stops13u 15m

€886

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

zo 25/10

18:35-23:49

2 stops34u 14m

Buffalo Niagara Internationaal

do 29/10

19:59-22:20

2 stops21u 21m

€897

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

di 24/11

07:00-20:36

3 stops19u 36m

Buffalo Niagara Internationaal

di 1/12

06:00-07:50

2 stops19u 50m

€916

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

wo 28/10

10:45-11:16

2 stops29u 31m

Buffalo Niagara Internationaal

zo 1/11

06:00-11:00

1 stop23u 00m

€961

BrusselBuffalo

BRU Brussel-Nationaal - BUF Buffalo Niagara Internationaal

BRUBUF

Brussel-Nationaal

wo 28/10

12:55-11:16

1 stop27u 21m

Buffalo Niagara Internationaal

zo 1/11

06:00-11:00

1 stop23u 00m

€983

Vluchten worden gesorteerd op goedkoopste retourvluchten eerst.

1-10 van de 12 resultatenGesorteerd op goedkoopste eerst
1
2

Goedkope vliegdeals en tips voor Buffalo

Samenvatting gegevens over Buffalo vluchtprijzen, duur en vliegmaatschappijen

Beste prijs enkele reis

€492

Beste prijs retour

€731

Snelste vliegtijd

32u 02m
De beste prijs voor een enkele vlucht naar Buffalo vanaf België was in de afgelopen 5 dagen €492 (Brussel-Nationaal naar Buffalo Niagara Internationaal).
De beste prijs voor een retourvlucht naar Buffalo vanaf België was in de afgelopen 5 dagen €731 (Brussel-Nationaal naar Buffalo Niagara Internationaal).
De snelste vlucht naar Buffalo van België duurt 32u 02m (Brussel-Nationaal naar Buffalo Niagara Internationaal).

Veelgestelde vragen over vliegen naar Buffalo

Is er ook nog een andere luchthaven in de buurt van Buffalo?

Het is mogelijk om een alternatieve en mogelijk goedkopere aankomstluchthaven in de buurt van Buffalo te vinden. Als je van plan bent om naar Buffalo te vliegen, probeer dan je vliegtickets te boeken naar Luchthaven van Niagara Falls Internationaal (25 km van het centrum van Buffalo), Luchthaven van Jamestown Chautauqua County (88 km van het centrum van Buffalo), Luchthaven van Greater Rochester Intl (101 km van het centrum van Buffalo), Luchthaven van Bradford (Verenigde Staten)(122 km van het centrum van Buffalo) of Luchthaven van Erie Internationaal (139 km van het centrum van Buffalo).

Hoe lang duurt het om naar Buffalo te vliegen?

De vlucht van België naar Buffalo hangt af van de luchthaven van vertrek en aankomst en of je een tussenstop hebt of niet. Als je vliegt van Brussel-Nationaal (een populaire luchthaven in België) naar Buffalo Niagara Internationaal (de populairste luchthaven in Buffalo), is de vliegtijd gemiddeld 39u 05m. Als je vliegt van Brussel Charleroi (CRL) (een andere populaire luchthaven in België) naar Buffalo Niagara Internationaal, is de gemiddelde vliegtijd .

Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor vluchten naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal bijgewerkt?

Prijzen voor vluchten naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal zijn vandaag bijgewerkt.

Hoe oud moet je zijn om naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal te vliegen?

De minimumleeftijd voor een kind om alleen te vliegen is vijf jaar, maar vliegmaatschappijen met een service voor niet-begeleide minderjarigen (UNMR) kunnen hun eigen leeftijdsbeperkingen hebben. De duur van de vlucht, de dienstregeling en de tussenstops een paar factoren die de leeftijdsgrenzen kunnen beïnvloeden. Wij raden je aan dubbel te checken bij de vliegmaatschappij waarmee je boekt voor je reis naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal.

Welke documentatie of ID heb je nodig om naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal te vliegen?

De reis- en gezondheidsdocumenten die je nodig hebt voor je reis naar Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal kunnen verschillen op basis van je reisplannen en persoonlijke situatie. Over het algemeen moet je verschillende documenten bij de hand hebben, zoals een nationale identiteitskaart of rijbewijs en een paspoort dat na je geplande aankomstdatum in Luchthaven van Buffalo Niagara Internationaal nog zes maanden geldig is. Het is altijd raadzaam om advies in te winnen bij je vliegmaatschappij of een betrouwbare derde partij, zoals IATA.

Waarom zou ik momondo gebruiken?

Waarom zou ik momondo gebruiken voor een vluchtdeal naar Buffalo?

momondo verzamelt al je vluchtopties op één plek. Vervolgens kun je ze filteren om de perfecte vlucht te vinden naar Buffalo. Met momondo bespaar je tijd en misschien zelfs geld voor je trip.

Kan ik op momondo vluchten vinden naar Buffalo met een flexibel boekingsbeleid?

Ja. Met momondo kun je vluchten naar Buffalo selecteren en markeren met dit beleid.

Hoe helpt momondo mij bij het vinden van vluchten naar Buffalo?

Als je een zoekopdracht hebt uitgevoerd op het formulier op de pagina, heeft momondo handige filters en tips. We kunnen je de goedkoopste dagen en tijden weergeven om te vliegen en je opties filteren zodat je een goede keuze kunt maken bij het boeken van je vlucht naar Buffalo.

Ik ben nog niet klaar om nu een vlucht naar Buffalo te boeken. Kan momondo het me laten weten als de prijzen veranderen?

Een prijsalerts voor vluchten naar Buffalo is snel en eenvoudig in te stellen op momondo. Je kunt een zoekopdracht uitvoeren en de functie prijsalert selecteren. Zo eenvoudig is het.

Een makkelijkere manier om je trip naar Buffalo Niagara Internationaal te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
1 volwassene
wo 11/11
wo 18/11

Vind betere resultaten voor je trip naar Buffalo

Populaire vluchten naar Buffalo