Goedkope vluchten vanuit België naar Norfolk vanaf €461

1 volwassene
1 volwassene, Economy, 0 tassen

Vind de goedkoopste vluchten vanuit België naar Norfolk

Actuele deals voor retourvluchten vanuit België naar Norfolk

Voer je reisdatums in om de beste prijzen te vinden.
British Airways Logo
09:50 - 19:50BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 00m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
British Airways Logo
15:31 - 11:10ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
13u 39m2 stops New York John F Kennedy Intl Londen Heathrow
€658British Airways
vr 20 nov. - di 24 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
09:40 - 19:50BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 10m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
Diverse Maatschappijen Logo
16:04 - 16:20ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
18u 16m2 stops Washington D.C. Ronald Reagan Londen Heathrow
€668Diverse Maatschappijen
za 7 nov. - wo 11 nov.
Iberia Logo
07:00 - 23:29BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
22u 29m2 stops Madrid-Barajas Chicago O'Hare Internationaal
Iberia Logo
12:09 - 19:00ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
24u 51m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Madrid-Barajas
€673Iberia
vr 13 nov. - di 17 nov.
Scandinavian Airlines Logo
20:30 - 21:37BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
31u 07m2 stops Kopenhagen København Kastrup New York John F Kennedy Intl
Scandinavian Airlines Logo
11:30 - 09:40ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
16u 10m2 stops New York John F Kennedy Intl Kopenhagen København Kastrup
€689Scandinavian Airlines
do 19 nov. - do 26 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
09:50 - 21:16BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 26m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
Diverse Maatschappijen Logo
11:46 - 10:45ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
16u 59m2 stops New York LaGuardia Londen Heathrow
€718Diverse Maatschappijen
vr 6 nov. - do 12 nov.
American Airlines Logo
12:05 - 12:36BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
30u 31m2 stops Londen Heathrow Intle Charlotte-Douglas
American Airlines Logo
17:59 - 14:10ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
14u 11m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Londen Heathrow
€757American Airlines
di 10 nov. - za 14 nov.
American Airlines Logo
12:05 - 23:22BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 17m2 stops Londen Heathrow Intle Charlotte-Douglas
American Airlines Logo
12:09 - 14:10ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
20u 01m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Londen Heathrow
€758American Airlines
di 10 nov. - za 14 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
07:00 - 17:18BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 18m2 stops Frankfurt am Main Frankfurt Internationaal Newark
Diverse Maatschappijen Logo
14:55 - 07:15ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
10u 20m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€769Diverse Maatschappijen
vr 6 nov. - do 12 nov.
Delta Logo
12:55 - 00:07BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 12m2 stops Atlanta Hartsfield-Jackson Detroit Metropolitan Wayne County
Delta Logo
05:30 - 11:00ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
23u 30m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
€777Delta
vr 20 nov. - di 24 nov.
Lufthansa Logo
11:15 - 17:18BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
12u 03m1 stop Newark
Lufthansa Logo
14:55 - 07:15ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
10u 20m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€779Lufthansa
vr 6 nov. - do 12 nov.

Boek je vluchten met momondo en bespaar geld

Grote namen, geweldige deals

Grote namen, geweldige deals

Doorzoek honderden reiswebsites en vergelijk prijzen.

Filter voor wat jij wilt

Filter voor wat jij wilt

Gratis wifi? Eerder inchecken? Personaliseer je resultaten

Betrouwbaar en gratis

Betrouwbaar en gratis

We zijn volledig gratis te gebruiken. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen.

Prijs Alerts

Prijs Alerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Vluchten bij Lufthansa van België naar Norfolk

Onze beste deals bij Lufthansa voor vliegtickets van België naar Norfolk
Lufthansa
2 nov
BRU07:00Brussel-Nationaal
17u 53m
2 stops
ORF18:53Norfolk Internationaal
8 nov
ORF14:55Norfolk Internationaal
10u 20m
1 stop
BRU07:15Brussel-Nationaal
€760
Lufthansa
6 nov
BRU11:15Brussel-Nationaal
12u 03m
1 stop
ORF17:18Norfolk Internationaal
12 nov
ORF14:55Norfolk Internationaal
10u 20m
1 stop
BRU07:15Brussel-Nationaal
€779
Lufthansa
19 nov
BRU11:15Brussel-Nationaal
17u 19m
1 stop
ORF22:34Norfolk Internationaal
26 nov
ORF06:00Norfolk Internationaal
20u 05m
1 stop
BRU08:05Brussel-Nationaal
€786

Vluchten bij Air Canada van België naar Norfolk

Onze beste deals bij Air Canada voor vliegtickets van België naar Norfolk
Air Canada
19 nov
BRU09:45Brussel-Nationaal
19u 59m
3 stops
ORF23:44Norfolk Internationaal
26 nov
ORF10:25Norfolk Internationaal
15u 25m
3 stops
BRU07:50Brussel-Nationaal
€1.323
Air Canada
7 nov
BRU07:00Brussel-Nationaal
21u 34m
3 stops
ORF22:34Norfolk Internationaal
11 nov
ORF06:15Norfolk Internationaal
19u 35m
3 stops
BRU07:50Brussel-Nationaal
€1.362
Air Canada
2 nov
BRU07:00Brussel-Nationaal
17u 53m
3 stops
ORF18:53Norfolk Internationaal
8 nov
ORF06:15Norfolk Internationaal
19u 35m
3 stops
BRU07:50Brussel-Nationaal
€1.758

momondo tarieven vinden

 
Gebruik de filters hieronder om vluchten vanuit België naar Norfolk te vinden en vergelijken die het beste bij je passen.

Fly from

Vliegen naar

Route

Depart

Retour

Price

Goedkoopste

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 20/11

09:50-19:50

2 stops16u 00m

Norfolk Internationaal

di 24/11

15:31-11:10

2 stops13u 39m

€658

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

za 7/11

09:40-19:50

2 stops16u 10m

Norfolk Internationaal

wo 11/11

16:04-16:20

2 stops18u 16m

€668

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 13/11

07:00-23:29

2 stops22u 29m

Norfolk Internationaal

di 17/11

12:09-19:00

2 stops24u 51m

€673

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

do 19/11

20:30-21:37

2 stops31u 07m

Norfolk Internationaal

do 26/11

11:30-09:40

2 stops16u 10m

€689

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 6/11

09:50-21:16

2 stops17u 26m

Norfolk Internationaal

do 12/11

11:46-10:45

2 stops16u 59m

€718

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

di 10/11

12:05-12:36

2 stops30u 31m

Norfolk Internationaal

za 14/11

17:59-14:10

2 stops14u 11m

€757

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

di 10/11

12:05-23:22

2 stops17u 17m

Norfolk Internationaal

za 14/11

12:09-14:10

2 stops20u 01m

€758

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 6/11

07:00-17:18

2 stops16u 18m

Norfolk Internationaal

do 12/11

14:55-07:15

1 stop10u 20m

€769

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 20/11

12:55-00:07

2 stops17u 12m

Norfolk Internationaal

di 24/11

05:30-11:00

1 stop23u 30m

€777
Snelste retourvlucht

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 6/11

11:15-17:18

1 stop12u 03m

Norfolk Internationaal

do 12/11

14:55-07:15

1 stop10u 20m

€779

Vluchten worden gesorteerd op goedkoopste retourvluchten eerst.

1-10 van de 13 resultatenGesorteerd op goedkoopste eerst
1
2

Bekijk tips voor reizen naar Norfolk vanuit

Zo vind je goedkope vliegtickets van België naar Norfolk

Verder zoeken is niet nodig. We hebben alle zoekopdrachten voor deze route bij momondo doorlopen, zodat je alle belangrijke info en tips hebt om goedkope vliegtickets voor je reis te vinden

Wat is de goedkoopste vliegmaatschappij die van Norfolk Internationaal naar België vliegt?

Iberia en United Airlines zijn de populairste vervoerders voor de route van België naar Norfolk Internationaal

Goedkope vliegdeals en tips voor België naar Norfolk

Vind meer uit over de vliegtijden, directe vluchten, en vliegvelden voor jouw vlucht van België naar Norfolk

Beste gevonden prijs

€461

Snelste vliegtijd

17u 26m

Directe vluchten

Geen
De beste deal van de afgelopen 72 uur voor een enkele vlucht naar Norfolk vanaf België is €461. De beste retourvlucht van België naar Norfolk die de afgelopen 72 uur op momondo werd gevonden is €658.
De snelste vlucht van België naar Norfolk duurt 17u 26m
Er zijn geen directe vluchten van België naar Norfolk. Er zijn geen populaire vluchten van België naar Norfolk.

Veelgestelde vragen over vliegen vanuit België naar Norfolk

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor vluchten vanaf België naar Luchthaven van Norfolk Internationaal bijgewerkt?

    Prijzen voor vluchten vanaf België naar Luchthaven van Norfolk Internationaal worden dagelijks vernieuwd.

  • Hoe oud moet je zijn om vanaf België naar Luchthaven van Norfolk Internationaal te vliegen?

    De minimumleeftijd voor een kind om alleen te vliegen is vijf jaar, maar vliegmaatschappijen met een service voor niet-begeleide minderjarigen (UNMR) kunnen hun eigen leeftijdsbeperkingen hebben, zoals voorschriften voor de duur van de vlucht, vluchttijden en tussenstops. Je kunt dit het beste checken bij de vliegmaatschappij waarmee je boekt voor je reis vanaf België naar Luchthaven van Norfolk Internationaal.

  • Welke documentatie of ID heb je nodig om naar Luchthaven van Norfolk Internationaal te vliegen?

    De reis- en gezondheidsdocumenten die je nodig hebt voor je reis naar Luchthaven van Norfolk Internationaal kunnen verschillen op basis van je reisplannen en persoonlijke situatie. Als algemene regel geldt dat je meerdere documenten bij je moet hebben, waaronder een nationale identiteitskaart of rijbewijs en een paspoort dat na je geplande aankomst in Luchthaven van Norfolk Internationaal nog zes maanden geldig is. We raden je aan om advies in te winnen bij je vliegmaatschappij of een betrouwbare derde partij, zoals IATA.

Ga je naar een plek nabij Norfolk?

Boek een vlucht naar Norfolk als je een van deze locaties wilt bezoeken.
Hampton

Waarom zou ik momondo gebruiken?

Waarom zou ik momondo gebruiken voor een vluchtdeal van België naar Norfolk?

momondo vergelijkt prijzen van honderden vliegmaatschappijen en aanbieders zodat jij de beste deal vindt voor vluchten van België naar Norfolk. Miljoenen gebruikers vertrouwen en gebruiken momondo ieder jaar, dus je bent in goed gezelschap.

Kan ik op momondo vluchten vinden van België naar Norfolk met een flexibel boekingsbeleid?

Je kunt alle zoekopdrachten voor vluchten van België naar Norfolk met momondo filteren en alleen degene bekeken die een flexibel boekingsbeleid hebben.

Hoe helpt momondo mij bij het vinden van vluchten van België naar Norfolk?

momondo heeft verschillende filters zodat je de beste vlucht van België naar Norfolk kunt vinden. Filter op prijs, vliegmaatschappij, luchthaven, cabine, vliegtuig, betaalmethode, aantal tussenstops en meer.

Ik ben nog niet klaar om nu een vlucht van België naar Norfolk te boeken. Kan momondo het me laten weten als de prijzen veranderen?

Ja, momondo heeft prijsalerts voor vluchten van België naar Norfolk. Nadat je op deze pagina een zoekopdracht uitvoert, zie je als het goed is de functie voor het instellen van een prijsalert. Vul een geldig e-mailadres in en momondo laat het je meteen weten als de prijzen veranderen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Norfolk te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
1 volwassene
ma 23/11
ma 30/11

Vind betere resultaten voor je trip naar De Verenigde Staten