Flights to Norfolk Internationaal

€461 goedkope vliegtickets naar Norfolk

1 volwassene
1 volwassene, Economy, 0 tassen

Boek je vluchten met momondo en bespaar geld

Grote namen, geweldige deals

Grote namen, geweldige deals

Doorzoek honderden reiswebsites en vergelijk prijzen.

Filter voor wat jij wilt

Filter voor wat jij wilt

Gratis wifi? Eerder inchecken? Personaliseer je resultaten

Betrouwbaar en gratis

Betrouwbaar en gratis

We zijn volledig gratis te gebruiken. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen.

Prijs Alerts

Prijs Alerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Vind de goedkoopste vluchten vanuit België naar Norfolk

Goedkope retourvluchten

Voer je reisdatums in om de beste prijzen te vinden.
British Airways Logo
09:50 - 19:50BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 00m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
British Airways Logo
15:31 - 11:10ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
13u 39m2 stops New York John F Kennedy Intl Londen Heathrow
€658British Airways
vr 20 nov. - di 24 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
09:40 - 19:50BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 10m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
Diverse Maatschappijen Logo
16:04 - 16:20ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
18u 16m2 stops Washington D.C. Ronald Reagan Londen Heathrow
€668Diverse Maatschappijen
za 7 nov. - wo 11 nov.
Iberia Logo
07:00 - 23:29BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
22u 29m2 stops Madrid-Barajas Chicago O'Hare Internationaal
Iberia Logo
12:09 - 19:00ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
24u 51m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Madrid-Barajas
€673Iberia
vr 13 nov. - di 17 nov.
Scandinavian Airlines Logo
20:30 - 21:37BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
31u 07m2 stops Kopenhagen København Kastrup New York John F Kennedy Intl
Scandinavian Airlines Logo
11:30 - 09:40ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
16u 10m2 stops New York John F Kennedy Intl Kopenhagen København Kastrup
€689Scandinavian Airlines
do 19 nov. - do 26 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
09:50 - 21:16BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 26m2 stops Londen Heathrow Philadelphia Internationaal
Diverse Maatschappijen Logo
11:46 - 10:45ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
16u 59m2 stops New York LaGuardia Londen Heathrow
€718Diverse Maatschappijen
vr 6 nov. - do 12 nov.
British Airways Logo
11:45 - 21:40BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
15u 55m2 stops Londen Heathrow Intle Charlotte-Douglas
British Airways Logo
06:16 - 10:30ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
22u 14m2 stops Philadelphia Internationaal Londen Heathrow
€733British Airways
za 21 nov. - za 28 nov.
American Airlines Logo
12:05 - 23:22BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 17m2 stops Londen Heathrow Intle Charlotte-Douglas
American Airlines Logo
12:09 - 14:10ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
20u 01m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Londen Heathrow
€758American Airlines
di 10 nov. - za 14 nov.
Diverse Maatschappijen Logo
07:00 - 17:18BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
16u 18m2 stops Frankfurt am Main Frankfurt Internationaal Newark
Diverse Maatschappijen Logo
14:55 - 07:15ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
10u 20m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€768Diverse Maatschappijen
vr 6 nov. - do 12 nov.
Delta Logo
12:55 - 00:48BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
17u 53m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
Delta Logo
11:06 - 11:00ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
17u 54m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
€777Delta
vr 20 nov. - di 24 nov.
United Airlines Logo
08:25 - 22:34BRU  Brussel-Nationaal-ORF Norfolk Internationaal
20u 09m2 stops Frankfurt am Main Frankfurt Internationaal Newark
United Airlines Logo
10:25 - 07:15ORF  Norfolk Internationaal-BRU Brussel-Nationaal
14u 50m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€777United Airlines
za 21 nov. - za 28 nov.

momondo tarieven vinden

 
Gebruik de filters hieronder om vluchten naar Norfolk te vinden en vergelijken die het beste bij je passen.

Fly from

Route

Depart

Retour

Price

Goedkoopste

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 20/11

09:50-19:50

2 stops16u 00m

Norfolk Internationaal

di 24/11

15:31-11:10

2 stops13u 39m

€658

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

za 7/11

09:40-19:50

2 stops16u 10m

Norfolk Internationaal

wo 11/11

16:04-16:20

2 stops18u 16m

€668

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 13/11

07:00-23:29

2 stops22u 29m

Norfolk Internationaal

di 17/11

12:09-19:00

2 stops24u 51m

€673

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

do 19/11

20:30-21:37

2 stops31u 07m

Norfolk Internationaal

do 26/11

11:30-09:40

2 stops16u 10m

€689

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 6/11

09:50-21:16

2 stops17u 26m

Norfolk Internationaal

do 12/11

11:46-10:45

2 stops16u 59m

€718

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

za 21/11

11:45-21:40

2 stops15u 55m

Norfolk Internationaal

za 28/11

06:16-10:30

2 stops22u 14m

€733

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

di 10/11

12:05-23:22

2 stops17u 17m

Norfolk Internationaal

za 14/11

12:09-14:10

2 stops20u 01m

€758
Snelste retourvlucht

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 6/11

07:00-17:18

2 stops16u 18m

Norfolk Internationaal

do 12/11

14:55-07:15

1 stop10u 20m

€768

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

vr 20/11

12:55-00:48

1 stop17u 53m

Norfolk Internationaal

di 24/11

11:06-11:00

1 stop17u 54m

€777

BrusselNorfolk

BRU Brussel-Nationaal - ORF Norfolk Internationaal

BRUORF

Brussel-Nationaal

za 21/11

08:25-22:34

2 stops20u 09m

Norfolk Internationaal

za 28/11

10:25-07:15

1 stop14u 50m

€777

Vluchten worden gesorteerd op goedkoopste retourvluchten eerst.

1-10 van de 14 resultatenGesorteerd op goedkoopste eerst
1
2

Goedkope vliegdeals en tips voor Norfolk

Samenvatting gegevens over Norfolk vluchtprijzen, duur en vliegmaatschappijen

Beste prijs enkele reis

€461

Beste prijs retour

€658

Snelste vliegtijd

35u 49m
De beste prijs voor een enkele vlucht naar Norfolk vanaf België was in de afgelopen 5 dagen €461 (Brussel-Nationaal naar Norfolk Internationaal).
De beste prijs voor een retourvlucht naar Norfolk vanaf België was in de afgelopen 5 dagen €658 (Brussel-Nationaal naar Norfolk Internationaal).
De snelste vlucht naar Norfolk van België duurt 35u 49m (Brussel-Nationaal naar Norfolk Internationaal).

Veelgestelde vragen over vliegen naar Norfolk

Is er ook nog een andere luchthaven in de buurt van Norfolk?

Het is mogelijk om een alternatieve en mogelijk goedkopere aankomstluchthaven in de buurt van Norfolk te vinden. Als je van plan bent om naar Norfolk te vliegen, probeer dan je vliegtickets te boeken naar Luchthaven van Norfolk Internationaal (9 km van het centrum van Norfolk) of Luchthaven van Newport News Intl (36 km van het centrum van Norfolk).

Hoe lang duurt het om naar Norfolk te vliegen?

De vliegtijd van België naar Norfolk verschilt, maar als je vliegt van Brussel-Nationaal naar Richmond Internationaal (een van de populairste routes) is de duur gemiddeld 35u 10m. Een andere populaire route van België naar Norfolk is om te vliegen van Brussel Charleroi (CRL) naar Richmond Internationaal. Dit duurt ongeveer . Houd er rekening mee dat tussenstops of vertragingen kunnen zorgen voor een langere reistijd.

Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor vluchten naar Luchthaven van Norfolk Internationaal bijgewerkt?

Prijzen voor vluchten naar Luchthaven van Norfolk Internationaal worden dagelijks vernieuwd.

Hoe oud moet je zijn om naar Luchthaven van Norfolk Internationaal te vliegen?

De minimumleeftijd voor een kind om alleen te vliegen is vijf jaar, maar vliegmaatschappijen met een service voor niet-begeleide minderjarigen (UNMR) kunnen hun leeftijdsbeperkingen hebben, die beïnvloed kunnen worden door factoren zoals de duur van de vlucht, vluchttijden en tussenstops. Je kunt dit het beste checken bij de vliegmaatschappij waarmee je een reis naar Luchthaven van Norfolk Internationaal boekt.

Welke documentatie of ID heb je nodig om naar Luchthaven van Norfolk Internationaal te vliegen?

De reis- en gezondheidsdocumenten die je nodig hebt voor je reis naar Luchthaven van Norfolk Internationaal kunnen verschillen op basis van je reisplannen en persoonlijke situatie. Over het algemeen moet je verschillende documenten hebben, zoals een nationale identiteitskaart of rijbewijs en een paspoort dat na je geplande aankomstdatum nog zes maanden geldig is. We raden je aan advies te vragen aan je vliegmaatschappij of een betrouwbare derde partij, zoals IATA.

Ga je naar een plek nabij Norfolk?

Boek een vlucht naar Norfolk als je een van deze locaties wilt bezoeken.
Hampton

Waarom zou ik momondo gebruiken?

Waarom zou ik momondo gebruiken voor een vluchtdeal naar Norfolk?

momondo vergelijkt prijzen van honderden vliegmaatschappijen en aanbieders zodat jij de beste deal vindt voor vluchten naar Norfolk. Miljoenen gebruikers vertrouwen en gebruiken momondo ieder jaar, dus je bent in goed gezelschap.

Kan ik op momondo vluchten vinden naar Norfolk met een flexibel boekingsbeleid?

Je kunt vluchten naar Norfolk met een flexibel boekingsbeleid vinden door het zoekformulier hierboven te gebruiken en onze filter voor flexibele boekingen te gebruiken. Zo worden alleen de vluchten met dit beleid gemarkeerd.

Hoe helpt momondo mij bij het vinden van vluchten naar Norfolk?

Als je een zoekopdracht hebt uitgevoerd voor vluchten naar Norfolk, helpt momondo je de juiste vlucht te vinden door handige filters weer te geven om je vluchtselectie te beperken. Je kunt vluchten filteren op verschillende onderwerpen, zoals vliegmaatschappij, luchthaven, prijs, vliegtuigtype en betaalmethode.

Ik ben nog niet klaar om nu een vlucht naar Norfolk te boeken. Kan momondo het me laten weten als de prijzen veranderen?

Natuurlijk. momondo houdt de prijs bij van vluchten naar Norfolk. Je hebt alleen een geldig e-mailadres nodig. Wij doen de rest. Zo makkelijk en eenvoudig is het echt!

Een makkelijkere manier om je trip naar Norfolk Internationaal te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
1 volwassene
di 24/11
di 1/12

Vind betere resultaten voor je trip naar Norfolk

Populaire vluchten naar Norfolk