Hesperia Sant Just

4-sterrenhotel met Fitnesscentrum

4 sterren
za 29/8
-
zo 30/8
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€79
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
€79
Queensize-kamer, 1 queen bed
€91
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€95
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

Over Hesperia Sant Just, Barcelona

Hygiëne
9,2
Comfort
9,2
Locatie
7,9
Diensten
8,8
Personeel
8,9
Waar voor je geld
8,5
Dit rookvrije hotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook fitnessfaciliteiten en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een conferentiecentrum, parkeerplaatsen en een businesscentrum. Hesperia Sant Just heeft 150 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis mineraalwater. Alle bedden hebben donzen dekbedden. Er is een televisie met satellietzenders. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit hotel in Sant Just Desvern is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.

Kamerprijs & deals Hesperia Sant Just

za 29/8
-
zo 30/8
Type accommodatie
Boekingslink
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, 2 twinbedden
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, 1 twinbed
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Queensize-kamer, 1 queen bed
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Voorzieningen en faciliteiten Hotel

  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koffiezetapparaat
  • Koffiebar
  • Business center
  • Wifi-bereik in alle ruimtes

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Gehele eenheid op de begane grond
  • Gehele eenheid rolstoelvriendelijk
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Rolstoelvriendelijk
  • Lift
  • Toegankelijk per lift
  • Hypoallergeen
  • Goed bereikbaar parkeren
  • Hypoallergeen kussen
  • Allergie-vrije kamer
  • Niet roken
  • Kussen geen veren
  • Toilet met grijpstang
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met lift

Basics

  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Shampoo
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Body zeep
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken
  • Conditioner

Dineren

  • Wijnglazen
  • Waterkoker
  • Minibar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
  • Koffiezetapparaat
  • Koffiebar
  • Eetruimte
  • Eettafel

Algemeen

  • Zithoek
  • Hardhout- of parketvloeren
  • Pantoffels
  • Aaneengesloten kamer(s) beschikbaar
  • Slaapbank
  • Geluidsisolatie
  • Kluisjes
  • Telefoon
  • Tapijt
  • Uitzicht over de stad
  • Opslagruimte beschikbaar

Services en comfort

  • Business center
  • Conciërge service
  • Kluis
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • Roomservice
  • Tourbalie
  • Keycard toegang
  • Express check-out
  • Fles water
  • 24-uursreceptie

Badkamer

  • Douche
  • Badmuts
  • Extra WC
  • Haardroger
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Tandenborstel
  • Badjas
  • Privé-badkamer

Wasserette

  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Wasservice
  • Strijkijzer en -plank

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • Kluis

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Kabel of satelliet tv
  • Televisie

Slaapkamer

  • Stopcontact bij het bed
  • Kledingrek
  • Kledingkast

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Laptopkluis
  • Bureau

Gezinsvriendelijk

  • Babysitter of kinderopvang
  • Wiegjes beschikbaar

Spa

  • Wellness
  • Sauna

Parkeren en vervoer

  • Parkeren

Dingen om te doen

  • Fietsverhuur

Fitness

  • Fitnesscentrum

Beoordelingen van Hesperia Sant Just

8,6
Zeer Goed
2618 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
1368
Zeer Goed
561
Goed
333
Oké
130
Gemiddeld
100
Matig
50
Slecht
80
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Info kamerreservering Hesperia Sant Just

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Veelgestelde Vragen

  • Hoe is Hesperia Sant Just vergeleken met 4-sterren hotels in Barcelona?

    Er is een verschil van €173/per nacht vergeleken met het gemiddelde bedrag voor 40-sterren hotels in Barcelona (€273/per nacht) en het gemiddelde overnachtingstarief van Hesperia Sant Just (€100/per nacht).

  • Hoe ver ligt Hesperia Sant Just van Barcelona-el Prat?

    Hesperia Sant Just is 8,7 km verwijderd van Barcelona-el Prat. Je kunt doorgaans verwachten dat de rijtijd van Hesperia Sant Just naar Barcelona-el Prat 16 min. is. Als je je zorgen maakt over tijdwinst, is het wellicht de moeite waard om de verkeersdrukte in de buurt van je hotel op te zoeken.

  • Wat is de beste manier om naar Hesperia Sant Just te gaan vanaf Barcelona-el Prat?

    Als je van plan bent een auto te huren om van Barcelona-el Prat naar het hotel te reizen, kun je erop vertrouwen dat Hesperia Sant Just parkeergelegenheid op het terrein biedt. Autoverhuur in het gebied kost doorgaans €10/per dag voor een huur van een basismodel. Als je op zoek bent naar een eenvoudige reisoptie van Barcelona-el Prat tot Hesperia Sant Just, overweeg dan om een taxi of ritdienst te bellen om je tijdens je bezoek naar het hotel en de stad te brengen.

  • Is Hesperia Sant Just huisdiervriendelijk?

    Klanten van Hesperia Sant Just mogen hun hond meenemen tijdens hun verblijf.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Hesperia Sant Just?

    Er is een restaurant bij Hesperia Sant Just dat kan worden gebruikt door bezoekers van het hotel. Je kunt er gaan zitten of eten meenemen. Bel de receptie op +34 934 732 517 voor openingstijden van de keuken. Als je in Hesperia Sant Just verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.

  • Heeft Hesperia Sant Just een zwembad?

    Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Hesperia Sant Just. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +34 934 732 517.

  • Hoe dichtbij is Hesperia Sant Just tot het stadscentrum van Barcelona?

    Hesperia Sant Just ligt 8,7 km verwijderd van het stadscentrum van Barcelona, waar je interessante bezienswaardigheden vindt zoals La Rambla.

  • Wat is het telefoonnummer voor Hesperia Sant Just?

    Bel +34 934 732 517 voor hulp van een medewerker van Hesperia Sant Just.

  • Is er wifi beschikbaar bij Hesperia Sant Just?

    Ja, Hesperia Sant Just heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Is er een fitnessruimte of sportschool beschikbaar voor gasten van Hesperia Sant Just?

    Er is een fitnessruimte van het hotel toegankelijk voor gasten die in Hesperia Sant Just verblijven. De meeste sportscholen van het hotel zijn niet 24 uur per dag geopend, dus informeer bij de receptie naar de openingstijden van de sportschool en de beschikbaarheid.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Hesperia Sant Just?

    12:00 is de uitchecktijd bij Hesperia Sant Just. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient overeengekomen te worden met het hotel.

  • Wat kost een kamer bij Hesperia Sant Just?

    De prijs is afhankelijk van het kamertype dat je wilt kiezen en je reisdatums. De gemiddelde prijs per nacht bij Hesperia Sant Just in Barcelona is €138, maar er zijn ook geweldige deals voor slechts €87. Je vindt de prijzen voor je reis in het formulier hierboven.

  • Is er een wasservice bij Hesperia Sant Just?

    Ja, er zijn wasservices beschikbaar voor gasten die verblijven bij Hesperia Sant Just in Barcelona. Een strijkplank en strijkijzer zijn ook beschikbaar.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Barcelona?

    Er zijn 7.262 vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Barcelona per augustus 2026.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Barcelona bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Barcelona worden dagelijks bijgewerkt.

Bezienswaardigheden in de buurt van Hesperia Sant Just

Attracties in Barcelona, Spanje samengesteld door momondo
Locatie Hesperia Sant Just: Carrer De Frederic Mompou, 1, 08960 Barcelona

Populaire bezienswaardigheden

  • Camp Nou4.1 km
  • Placa d'Espanya6.2 km
  • Fira de Barcelona6.4 km
  • Museu Nacional d'Art de Catalunya6.7 km
  • Avinguda Diagonal7.3 km
  • Universiteit van Barcelona7.6 km
  • Passeig de Gràcia7.7 km
  • Park Guell7.8 km
  • Plaza Catalunya8.1 km
  • La Rambla8.2 km
  • Liceu Operagebouw8.3 km
  • Barcelona City Centre8.4 km

De favoriete hotels in Barcelona van momondo

Petit Palace Eixample

Gran Via De Les Corts Catalanes, 570, Barcelona

8,4
4 sterren

€155

W Barcelona

Plaça Rosa Dels Vents, 1, Barcelona

8,4
5 sterren

€365

Exe Campus

Vila Universitària, Campus Uab, Barcelona

8,4
4 sterren

€66

Boek je hotels met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijs Alerts

Prijs Alerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Barcelona te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
za 29/8
zo 30/8

Vind betere resultaten voor je verblijf in Barcelona

Populaire steden in Spanje